SZYBKI KONTAKT: 696 099 515biuro@wojtap.pl

DOSTAWCY

Relats S.A.

Relats jest kataloński firmą rodzinną, średniej wielkości, która posiada oddziały i fabryki na całym świecie. Firma produkuje oploty na przewody elastyczne, oploty termoizolacyjne, oploty do ochrony mechanicznej i izolacji akustycznej i elektromagnetycznej. Jej produkty znajdują zastosowanie w przemyśle samochodowym i środkach transportu masowego (samoloty i kolej), urządzeniach elektrycznych i energetycznych oraz urządzeniach energii odnawialnej. Poprzez ciągłe badania i innowacje technologiczne pracuje nad rozwojem swoich produktów, poszukuje nowych rynków i aplikacji w nowych branżach takich jak np. medyczna.

Dzięki obecności na czterech z pięciu kontynentów (pięć zakładów produkcyjnych – w Katalonii, Wielka Brytania, Chinach, Meksyk i Maroko), Relats współpracuje z firmami, które dostarczają komponenty dla światowych marek w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, kolejowym, energii elektrycznej i urządzeń elektrycznych. Firma posiada liczne certyfikaty jakości takie jak: ISO 9001 dla przemysłu wytwórczego, ISO/TS dla sektora motoryzacyjnego i EN9100 całego systemu jakości dla przemysłu lotniczego.

logo Techflex

Od 1965 Techflex został inżynierii i produkcji szerokiej gamy wyrobów plecionych koszulki z różnych branż z biomedycyny i lotniczym do drutu, węża i kabla pakietyzacji rozwiązań ochronnych dla entuzjastów samochodowych o wysokiej wydajności.

Nasze doświadczenia z tego szerokiego rynku, a także z naszymi szeroki wybór ogólnego przeznaczenia i zaawansowanych technologicznie produktów specjalistycznych, dokonał Techflex imię w rozwiązaniach koszulek.

Polityka jakości

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najbardziej zaawansowanych produktów, najszerszy wybór, najbardziej kompetentny serwis i najlepszą wartość dla naszych klientów. Cel ten realizowany jest poprzez poznanie naszych klientów; spełniając ich wymagania i podejmowania Techflex lepsze miejsce do pracy i prowadzenia działalności gospodarczej.

ISO 9001

Wymagania klientów i globalnej konkurencyjności zmieniają sposób organizacji na całym świecie robią interesy. Standaryzacja nasze praktyki do zorganizowanego i udokumentowany system stanowi podstawę dla naszych kompleksowych programów zarządzania jakością. Normy ISO 9001-2008 pomogły nam lepiej służyć naszym klientom przy jednoczesnej poprawie jakości naszych systemów i pozwala nam być konkurencyjnym w gospodarce światowej.

 katalog do pobraniakatalog Techflex

 

logo JDDTECH

Shenzhen JDD Tech New Material Co., Ltd. został założony w 2004 roku, jest największym producentem oplotów ochronnych, rurek termokurczliwych i przędzy w Chinach. Centrala znajduje się w Shenzhen, niedaleko Hong Kongu, fabryka w Kunshan, w pobliżu Szanghaju.

Firma posiada certyfikat ISO9001: 2008, system zarządzania jakością ISO/ TS16949: 2009 dla przemysłu motoryzacyjnego oraz ISO 14001: 2004 System Zarządzania Środowiskowego. Produkty są zgodnie z dyrektywą RoHS, posiadają certyfikację UL, CSA, NFF16, DIN5510, MSHA.

W szerokiej gamie produktów można znaleźć oploty z poliesteru V2, poliestru V0, PPS i nylonu 6.6 , oploty termoizolacyjne z włókna szklanego, oploty samozamykające, oploty z rzepami i wiele innych.